Скоро станем школярами

Поради батькам, діти яких ідуть в перший клас

Початок навчання дитини у 1-му класі - це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини. Адже дуже багато змін відбудеться у житті дитини: з'являться нові знайомства, як з однолітками, так і з дорослими; нові взаємовідносини; нові обов'язки. Зміниться вид діяльності: зараз основною діяльністю Вашого малюка є гра, з приходом до школи основною діяльністю стане навчання.  Зміниться соціальна позиція дитини: ще сьогодні Ваш малюк є простою дитиною, а завтра - стане учнем з певними обов'язками.

Батькам майбутніх школярів

Листом МОН України від 18.08.2010 №1/9-570 "Про організацію роботи з дітьми дошкільного віку у 2010/2011н.р." прийнято рішення про обов'язкову дошкільну освіту дітей 5-річного віку.

На сайті Міністерства освіти України надаються відповіді на запитання, які виникають у батьків п'ятирічних дітей.

Десять відповідей на питання батьків п'ятирічних дітей

1. Примусово ніхто не буде готувати дітей старшого дошкільного віку до шкільного навчання.