Режим і розклад

Орієнтовний розподіл часу  на процеси життєдіяльності

 

Ранкова зустріч дітей на свіжому повітрі, ігри,

індивідуальне спілкування                                                                                 7.00 - 8.25

Ранкова гімнастика                                                                                              8.25 - 8.30

Підготовка до сніданку, сніданок                                                                      8.30 - 8.45

Ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, підготовка до заняття        8.45 - 9.00

Колективні та індивідуальні заняття                                                                9.00 – 10.30

Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття,

самостійна діяльність. Повернення з прогулянки                                        10.30 - 12.30

Підготовка до обіду, обід                                                                                    12.30 – 13.20

Підготовка до сну, сон                                                                                          13.20 - 15.00

Поступовий підйом, оздоровчі процедури                                                      15.00 - 15.30

Ігри, самостійна діяльність, індивідуальні заняття, гурткова робота         15.30 - 16.15

Підготовка до вечері. Вечеря                                                                               16.15 - 16.40

Підготовка до прогулянки, прогулянка, повернення з прогулянки               16.40 - 18.30

Ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, бесіди вихователя з батьками, повернення додому                                                                                                                       18.30 - 19.00

 

 

Орієнтовний розподіл освітньої діяльності

на 2017-2018 навчальний рік

                             

        ПОНЕДІЛОК

Мовлення дитини

Образотворча діяльність(малювання)

Музичний калейдоскоп 10.00 – 10.25

ІІ пол. дня

Театральна мозаїка

             

ВІВТОРОК

Дитина в соціумі

Англійська мова 9.50 – 10.15

Фізичний розвиток 10.40 – 11.10

              ІІ пол. дня

                Вчимося читати

         

 

               СЕРЕДА

Логіко-математичний розвиток

Грамота

Музичний калейдоскоп 11.00 – 11.25

         ІІ пол. дня    

Гурток

Конструювання

    ЧЕТВЕР

Дитина в природному довкіллі

Англійська мова 10.10 – 10.35

Фізичний розвиток 10.40 – 11.10

ІІ пол. дня

Розвага

СХД

 

 

П’ЯТНИЦЯ

Літературна скринька

Образотворча майстерня (ліплення/аплікація)

Піший перехід

ІІ пол. дня

УПЖ