Про садок

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 19» «Дивограй»

Серед мальовничої природи Поділля, в центрі міста Вінниці, 25 грудня 2014 року, після тривалої перерви, розпочав свою діяльність комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 19 «Дивограй».

Колись у цьому приміщені був садочок, але потім будівлю передали сусідній гімназії і тут працювала початкова школа. Після реорганізації школи приміщення звільнилось і у ньому проведено капітальний ремонт. Ремонт тривав півроку, на нього спрямували 13,6 млн.грн. Щоб укомплектувати садочок необхідним, виділили ще 1,7 млн.грн.

Хоча будівля закладу ще 1960 року, в садку створено всі умови. Сучасний  дизайн закладу вирізняє його серед інших. До послу вихованців яскраві, просторі групові кімнати зі зручними та гарними меблями, музично-спортивна зала, медпункт з кабінетом для щеплень, харчоблоки із сучасним технологічним обладнанням та пральня. Біля будівлі проведено благоустрій, облаштовано ігрові майданчики з тіньовими навісами.

Це сучасний заклад європейського зразка, де   працює згуртований, дружній колектив, що налічує 52 працівники, які забезпечують всі умови для комфортного перебування та гармонійного розвитку дитини у сучасному суспільстві. Працівники дитсадка дбають про те, щоб малюкам було затишно, весело, як вдома.

У закладі функціонує  2 групи раннього віку, та 7 - дошкільного.  Проектна потужність – 170 місць. Перші малюки пішли у новий садок уже наступного дня після відкриття, 26 грудня.

Профільним напрямком роботи закладу є впровадження інноваційної діяльності для розвитку  лінгвістичного потенціалу дошкільника. Провідною ідеєю є використання можливостей різних освітніх ліній для розвитку здібностей спілкування дошкільника англійською мовою уже з 3 років. З дітками працює викладач англійської мови, що є штатним працівником закладу. Він проводить роботу із малюками та вихователями.

Окрім того, у кожній групі один педагог має право викладання англійської мови. Це забезпечить закріплення з дітьми вивчених лексичних тем у повсякденні через ігри, спостереження, театралізовану діяльність та піднесе якість освітніх послуг на новий рівень.

У штаті закладу 25 педагогів, в тому числі: психолог, фізкерівник, музичні керівники.