Корисно знати

Наклейки для заохочення

Якщо дитині давати наклейку за хороші оцінки чи гарну поведінку, то дитина перетвориться в своєрідного «бізнесмена». Коли діти розуміють, що хороша поведінка, успішність - їх безпосередній вид заробітку, то працюють краще. Для стимулу давайте дитині наклейки, наприклад у вигляді смайликів.

Найвища будівля світу

Бурдж Дубай визнана найвищою будівлею світу 2007 року, хоча відкриття відбулось лише на початку 2010.

Будівництво хмарочосу розпочалося в 2004 році. Спочатку Бурдж Дубай повинен був стати своєрідним «містом в місті», зі своїми вулицями і навіть парками. Тому не дивно, що стартовий бюджет проекту становив півтора мільярди доларів, а по закінченню будівництва він зріс до 4,1 мільярдів доларів.

Автором проекту став американський архітектор Едріан Сміт.

Найдивовижніші будинки світу

Найдивовижніші будинки світу

Світова архітектура знає немало прекрасних, оригінальних споруд незвичайної форми, які надовго приковують здивовані погляди туристів. Побудувати такий нестандартний будинок означає виділити своє творіння із безлічі інших, таких схожих один на одного.

Журнал про зарубіжну нерухомість ZagranHouse.ru оприлюднив свою версію найдивовижніших будинків світу. До уваги взяли не лише оригінальний зовнішній вигляд шедеврів, а й глибинний сенс, укладений в них архітекторами-проектувальниками.

Дитина, яка хворіє, потребує відповідного, особливого догляду та піклування

Спочатку всі дорослі повинні знати і розуміти, що маляті категорично не можна давати аспірин, щоб збити його тем- пературу-потрібно вживати тільки спеціальні препарати.