"Обрати професію за покликанням і присвятити їй життя - це справжнє щастя"

Завідувач ДНЗ дуже складна та копітка професія. Від кого залежить ефективна робота дошкільного навчального закладу? Звісно, насамперед, від керівника. Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити грамотний колектив.

Дитячий садок не може бути схожим на школу чи інші навчальні заклади. Він – дитячий садок, він – для дітей. І той, хто там працює, має ,насамперед, розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.

Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу.

Завданням педагогічного колективу, який я очолюю є створення умов для розвитку компетентної особистості, поліпшення якості освітнього процесу, підвищення фахової майстерності кожного працівника, удосконалення взаємодії з батьками.

Зміст освітньої роботи з дітьми нашого дошкільного закладу відповідає основним вимогам та концептуальним засадам Базового компоненту дошкільної освіти України – оволодіння змістом дошкільної освіти упродовж усього періоду дошкільного дитинства, визнання цінності кожної вікової сходинки в особистісному розвитку при повній реалізації дитиною своїх потенційних можливостей.

Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитися досвідом своєї роботи з колегами, з батьками. Тому запрошуємо всіх бажаючих, небайдужих до проблем дошкільного дитинства, відвідати наш сайт.

Сподіваємось, що кожен знайде тут для себе корисну та цікаву інформацію.