Кабінет завідуючої

Вас вітає завідувач Комунального закладу

«Дошкільний навчальний заклад №19 «Дивограй» 

Харматова Ванда Юріївна  

Запрошую до спілкування на власному блозі.

 

Імідж сучасного ДНЗ

В сучасних умовах дошкільна освіта опинилась перед вибором нових пріоритетів.  Кожен керівник і його педагогічний колектив мріють, щоб на їхньому садочку  лежала печатка яскравої індивідуальності, щоб він виділявся серед інших, викликав бажання працювати чи виховуватися саме в ньому.

Саме тому, провідним напрямом у діяльності нашого закладу є не лише розвиток навчання і виховання обдарованої особистості дошкільника, здатної самостійно діяти і приймати рішення у динамічних нестандартних ситуаціях, а й постійне зростання професійної майстерності його працівників і, як наслідок, формування позитивного іміджу навчального закладу та забезпечення конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг.

 

 

Правила для батьків

Шановні батьки!

У  КЗ "ДНЗ №19  "Дивограй" діють правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей. Просимо Вас дотримуватися їх.

"Обрати професію за покликанням і присвятити їй життя - це справжнє щастя"

           Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитися досвідом своєї роботи з колегами, з батьками. Тому запрошуємо всіх бажаючих, небайдужих до проблем дошкільного дитинства, відвідати наш сайт.

Циклограма діяльності

Завідувач ДНЗ дуже складна та копітка професія. Від кого залежить ефективна робота дошкільного навчального закладу? Звісно, насамперед, від керівника. Керувати професійно – справа складна.

Дуже важливо правильно спланувати свою діяльність,  щоб поза увагою не залишилось жодне питання.

Графік роботи

Тут ви маєте змогу ознайомитися із графіком роботи завідувача та годинами особистого прийому

Портфоліо Харматової Ванди Юріївни

Компетентність керівника ДНЗ є сукупністю необхідних для ефективної професійної діяльності системних науково-філософських, суспільно-політичних, психолого-педагогічних, предметних та соціально-функціональних знань і умінь, відповідних особистісних якостей.

Завантажити презентацію

IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Виставка представила з 27 регіонів України 625 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукові установи, методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують засобами навчання галузь освіти.