Кабінет музичного керівника

Навчання музиці

Часто доводиться чути від батьків: " А чи є у моєї дитини слух?" "У моєї дитини є музичні здібності, і чи можна їй займатися музикою?" Навчання музиці важливо для кожної дитини, але намагатися "виростити" професійного музиканта з кожної дитини неможливо і не потрібно. А побачити чи є у дитини музичні здібності можна лише в процесі навчання, більш того, саме в процесі навчання відбувається і розвиток музичних здібностей. 

 

 

Батькам про музику

Батькам про музику

Музика володіє сильним психологічним впливом на людину. Вона впливає на стан нервової системи (заспокоює, розслаблює, чи навпаки, розбурхує, збуджує), викликає різні емоційні стани від умиротворення, спокою та гармонії до неспокою, пригніченості або агресії. У зв'язку з цим важливо звернути увагу на те, яку музику слухаєте ви і ваші діти.

Світ мистецтва

Мистецька діяльність дошкільника — важлива складова систе­ми естетичного виховання. 

Основна мета естетичного виховання - виховання культури почуттів — як естетичних і моральних, так і специфічних для мистецької діяльності (почуття лінії, форми, кольо­ру, ритму, композиції, інтонації тощо).

Казочка Перша "Сім нерозлучних сестричок або куди пропали Фа і Соль"

В одному прекрасному королівстві жило так багато чорних горошин - сестричок, що здавалося їх видимо- невидимо. Вони були всі схожі один на одного, як дві краплі води. І звичайно ж, всі вони були незвичайними. Щоранку всі сестрички прокидалися, і відразу всюди починала звучати прекрасна музика. У кожної горошини був свій неповторний тон, і коли вони весело крокували, з під ніг вилітали чудові звуки

Види музичної діяльності

Розглянемо педагогічні умови, які найбільш сприятливі для кожного з означених видів музичної діяльності.

СПІВИ

Лише позитивні емоції викликають у дитини бажання співати. Важливо правильно вибрати пісню. При цьому необхідно враховувати кілька моментів: