Сторінка керівника англійської мови.

Поради батькам щодо вивчення англійської мови з дітьми вдома

Ваші діти відвідують гурток по вивченню англійської мови 2 рази на тиждень, тому вони перебувають в іншомовному середовищі лише на заняттях. Для досягнення успіху у вивченні англійської мови важливою складовою є плідна співпраця педагога, дітей та батьків. Отже, якщо ви маєте можливість та хочете прийняти участь і допомогти у навчальному процесі ваших дітей, радимо організувати «домашні уроки» англійської мови. У цьому вам допоможуть декілька порад.

Our lessons

На заняттях з англійької мови в ДНЗ №19 вихованці вивчають лексичний матеріал в ігровій формі, беруть активну участь у створенні образів на позначення іноземних слів.

We learn

На заняттях з англійської мови ми вивчаємо з дошкільнятами лексичні одиниці та зображуємо їх мовою рухів, жестів, символів.

Метод асоціативних символів (МАС)

Метод асоціативних символів (МАС) – постійна дитяча гра, непомітно для малюків скерована в навчальне русло. МАС  – жива рухлива діяльність, в процесі якої лексичні та граматичні одиниці зображуються мовою рухів, жестів, міміки, налаштовує малюків на ігрову хвилю. Цей метод також включає велику кількість ігрових моментів, елементів рухливих ігор, ігор на перевтілення, інсценівок пісень та віршів, оповідань-пантомім, казок тощо. Все це в сукупності створює на заняттях ефект «занурення» в англійську, дає можливість учителю без проблем створити максимально наближене до реальності іншомовне середовище.

Прописи англійською мовою

Пропис англівйських букв

На цій сторінці Ви зможете роздрукувати прописи англійських літер