Гостьова книга

Батьки групи № 9

В житті є речі,які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються.Це - РІДНА ЗЕМЛЯ, МАМИНА ЛЮБОВ, ПОГЛЯД ПЕРШОГО ВИХОВАТЕЛЯ........

Від усієї душі, МИ, батьківський комітет групи № 9 висловлюємо подяку нашим чудовим вихователям, помічнику, а також усьому колективу садочка, який очолює Харматова Ванда Юріївна,за доброту сердець, за гуманність, за високий професіоналізм. Бажаємо Вам креативних задумів, творчих взлетів, процвітання, а саме головне здоров'я та мирного неба над головою. Низький вам уклін.

Батьки групи № 2

06.04.2015

Чудовий садочок, прекрасні вихователі, ходимо вже третій місяць! Всім радимо! Тут класно.

Ірина Василівна (мама 9 групи)

25.03.2015

Від щирого серця хочу подякувати колективу садочка за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей.
Нехай дитячий сміх та щира любов будуть Вам подякою за вашу турботу та нелегку працю. Бажаю Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і сімейного благополуччя.

Тетяна
11.03.2015

Доброго дня усім працівникам дошкільного навчального закладу "Дивограй". З великою вдячністю звертаюсь до Вас, моя дитина з великим задоволенням відвідує садок, кожного дня море вражень та емоцій. Велика подяка завідуючій за педагогічний професійний
колектив!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Світлана.
12.02.2015

Мені дуже подабається цей садок. Просто супер: все новеньке, чистеньке. І дитина задоволена. Чисто, охайно. Дякую за роботу усьому колективу.

Надія.
14.01.2015

Дуже хороша група "Фіксики". Там працюють добрі, чуйні вихователі, які велику увагу приділять дітям і батькам. Крім того, що група естетично оформлена, в ній завжди панує затишок і хороша атмосфера! Моя донечка з радістю біжить в "Фіксики".

Ви можете залишити повідомлення українською або російською мовою. Воно буде опубліковано після перевірки адміністратором. Дякуємо за Вашу небайдужість.