Адміністрація комунального закладу

"Дошкільний навчальний заклад № 19 "Дивограй":

Завідуюча КЗ "ДНЗ № 19"

Ось уже 30 років поспіль прокладає свою стежину до Собору Дитячої Душі Харматова Ванда Юріївна.  Народилась вона у 1962 році в мальовничому подільському селі Зозів, що у Липовецькому районі. Там же,  у 1979 році закінчила середню школу. Ще з дитинства вона відчувала поклик до педагогічної професії. Тому,  без сумніву, після закінчення у 1979 році середньої школи,  вступила до Бердичівського педагогічного училища.Здобувши професію вихователя, згодом, стала студенткою Одеського державного педагогічного інституту імені К. Д. Ушинського, де отримала спеціальність «викладач дошкільної педагогіки та психології, методист дошкільної освіти».

Професійну кар’єру розпочала з посади вихователя. Потім, упродовж 1994-2004 років очолювала ДНЗ № 22 «Берізка», що належав Вінницькому електротехнічному заводу. Після ліквідації підприємства перейшла працювати методистом у ДНЗ № 17, а згодом № 22. У червні 2012 року призначена на посаду завідуючої ДНЗ № 51 «Колосок». Ванда Юріївна спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання “старший вихователь”.

Нагороджена Почесною грамотою управління освіти та науки Вінницької ОДА, неодноразово нагороджувалась грамотами управління освіти Вінницької міської ради. У своєму архіві має кілька друкованих посібників:

«Організація самостійної художньої діяльності у дошкільному навчальному закладі».  2009 рік, ВОІПОПП

«Планування освітнього процесу з дітьми молодшого дошкільного віку за програмою «Я у Світі».  2010 рік, ВОІПОПП

«Реалізація завдань програми “Впевнений старт” за тематичними циклами».  2011 рік,  МОН молоді і спорту

«Стратегія формування самостійності дошкільників у вільній художній діяльності».  2012 рік ,  ВОІПОПП

Лауреат ІІІ Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти – 2012”  (срібна медаль).

Лауреат ІV Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти – 2013”  (срібна медаль).

Лауреат Національної виставки “Інноватика в освіті – 2012»  (срібна медаль).

Лауреат Національної виставки “Інноватика в освіті – 2013»  (диплом ІІ ступеню).

Основою сучасної педагогічної стратегії Ванда Юріївна вважає формування принципово іншого образу дошкільного закладу, його неповторного обличчя. Для цього намагається уникати одноманітності у дошкільному житті та підтримувати творчого вихователя. Її життєве кредо:     Зірки запалюють не ті, що уміють, а ті, що прагнуть!

Вихователь-методист КЗ "ДНЗ №19"

Агамірзоєва Тетяна Борисівна

спеціаліст І категорії